Call for abstracts Bootcongres 2023

De voorbereidingen voor het komende Bootcongres, dat wordt gehouden op woensdag 14 en donderdag 15 juni 2023 zijn inmiddels van start gegaan. Dit keer zal het wetenschappelijk voorjaarscongres plaatsvinden in Groningen, georganiseerd door het UMC Groningen Transplantatiecentrum (GTC). Het GTC ziet er zeer naar uit om iedereen in juni 2023 te mogen ontvangen.

Vanaf vandaag kunt u abstracts insturen!

De abstractmodule is geopend tot woensdag 1 februari a.s. (10.00 uur). We hopen dat u massaal hoge kwaliteit abstracts instuurt! Abstracts dienen in het Engels ingediend te worden, verpleegkundige abstracts desgewenst ook in het Nederlands. Wij willen vooral de leden van de LWTV van harte aanmoedigen om abstracts voor het congres in te sturen! Inzending van verpleegkundig onderzoek is uitermate belangrijk en wordt door ons zeer op prijs gesteld.

Dien hier uw abstract in